wtorek, 15 października 2013

Friends is our family

Dzisiejszy post chciałam poświęcić naszym najbliższym, niekoniecznie rodzinie.

 Mamy swoją rodzinę (mama,tata,rodzeństwo) i kiedyś myśleliśmy, że rodzina to będą osoby z którymi zawsze będzie najlepiej. Jednak kiedy dorosłam zrozumiałam że tak nie jest, i że istnieją o wiele lepsi ludzie dla nas niż (najbliższa) rodzina. Bo jednak nie jesteśmy spokrewnieni z naszymi przyjaciółmi, to oni są jednyną rodziną którą możemy sobie wybrać.I dlatego właśnie tak po przyjacielsku ich kochamy .


Mówi się, że prawdziwa przyjaźń jest wtedy, gdy dwie osoby znają się bardzo dobrze, a i tak nadal nie nudzą się ze sobą, mają tysiące spraw do omówienia. Tak właśnie jest ze mną i z Kingą, nigdy się nie nudzimy.
Mamy ze sobą tyle niezapomnianych wspomnień których nie da się opisać słowami... A le jednak spróbuje to opisać... Z Kingą znam się od 4 klasy, wcześniej nie chodziłam z nią do klasy, ale zaczęłyśmy się przyjaźnić dopiero w 5 klasie. Mimo to, że jesteśmy BFF dopiero około roku, zachowujemy się jakbyśmy się znały od dziecka. Chodzimy co tydzień do parku, spotykając się by pogadać, choc mi to i tak nie wystarcza, bo teraz jest coraz więcej nauki. Dzisiaj była lekcja WDŻ i było takie zadanie "jakie 5 cech musiałaby mieć osoba by być twoim przyjacielem" więc Kinga powiedziała "1. Być Mią, 2.Być Mią, 3. Być Mią, 4. Być Mią i hmmmm... Mam ! 5. Być Mią !!!! " A ja tak "1. Być Kingą, Być kingą, być kingą ,być kingą i być kingą ! "
To uczucie, jak się razem wygłupiamy, przezywamy się, biegamy, pijemy bubble tea, śmiejemy się jest poprostu niezapomniane a co najważniejsze robimy to RAZEM i sprawia nam to radość... Przy BFF możemy się wygadać do bólu, i jesteśmy wtedy odprężeni, jak wychodzimy z domu w którym się cały czas kłócimy z rodzicami, i poprostu rozmawiamy o tym , jacy to nasi rodzice są głupi... Bo to jest właśnie to o czym wspominałam na początku posta, że przyjaciele to rodzina którą można sobie dobrać do siebie, z kim nam będzie najlepiej przebywało, a rodziców nie da się wybrać. Takich jakich dostaniemy, z takimi będziemy musieli żyć.
Post jest poświęcony dla mojej BFF Kingi ;*
I dziękujemy za wszystkie obserwacje i komentarze :*

5 komentarzy:

 1. Fajny blog C; Zapraszam do komentowania i obserwowania mojego bloga ;) diana-dianaa-diana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mam NAJLEPSZEJ przyjaciółki :c
  ale mam dobrą przyjaciółkę INTERNETOWĄ.
  Hah. Zawsze jest takie. W szkole mam kolegów w domu Kszandrę :d
  nimi-blog.blogspot.com
  Jeżeli ci się spodoba skomentuj lub zaobserwuj, a na pewno się odwdzieczę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteście śliczne. ♥
  Obserwuję.

  http://ohlovelyseriously.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. To cudownie mieć takich przyjaciół ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. za rzadko dodajecie posty

  OdpowiedzUsuń